Uwaga!
Ta kopia systemu CMS jest licencjonowana dla innej domeny!

Czy to wcześniej działało? Jeśli zaparkowałeś dodatkową domenę na tej stronie,
być może tutaj jest problem - proszę wrócić do kreatora i uruchomić go ponownie - a tam dodać nową domenę do licencji w trybie upgradu
- lub skontaktować się z dostawcą oprogramowania

2021 » DPS Stalowa Wola

2021

 

13.04.2021 r. - Świateczne stroiki od RCEZ Nisko
Składamy serdeczne podziękowania wychowankom i pracownikom RCEZ Nisko a w szczególności Pani Kierownik Małgorzacie Frączek za przepiękne stroiki wielkanocne dla naszych podopiecznych. Doceniamy Waszą inicjatywę i pamięć której efektem jest zawsze radość i uśmiech na twarzach mieszkańców.

 


03.04.2021 r. - Święta Wielkanocne w naszym Domu

Święta Wielkanocne to okres, z którym związana jest największa ilość zwyczajów i tradycji. To malowanie pisanek i święcenie produktów, to dzielenie się jajkiem przy świątecznym stole, to również śmigus - dyngus w świąteczny poniedziałek. Poprzedzający zaś święta tydzień nazywany jest Wielkim Tygodniem. 
W naszej placówce przygotowania do Świąt Wielkanocnych rozpoczęły się w Niedzielę Palmową, poświęceniem ręcznie wykonanych palm. W Wielkim Tygodniu mieszkańcy Domu malowali pisanki, robili świąteczne porządki oraz przygotowywali się wewnętrznie na wielkie wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina. Poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę było ostatnim etapem przygotowań. W niedzielę rano po Mszy Świętej odbyło się uroczyste śniadanie, na którym podawane były tradycyjne potrawy. Święta Wielkanocne w naszej placówce minęły w miłej, ciepłej i rodzinnej atmosferze.

 30.03.2021 r.
-  Świąteczny stroik  od Ochotniczego Hufca Pracy

Już za kilka dni obchodzić będziemy Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Z tej okazji Ochotnicze Hufce Pracy w Stalowej Woli podarowały nam ręcznie wykonany, świąteczny stroik.
Chcielibyśmy bardzo podziękować za pamięć o nas i złożyć serdeczne życzenia, aby ten świąteczny czas Wielkiej Nocy był przepełniony miłością oraz dawał nadzieję na przyszłe dni.

 19.03.2021r.
- Imieniny patrona Domu Pomocy Społecznej

Dziś imieniny Józefa, patrona naszego Domu. Zgodnie z tradycją, złożyliśmy kwiaty pod tablicą upamiętniającą opiekuna oraz zapaliliśmy znicze. Józef Gaweł był inicjatorem budowy w Stalowej Woli Domu Pomocy Społecznej. W całym okresie swojej pracy zawodowej oraz działalności społecznej dał się poznać jako człowiek o wielkiej wrażliwości społecznej, potrafiący z wielkim taktem ale i z żelazną konsekwencją walczyć o sprawy ważne zarówno dla wszystkich mieszkańców miasta, jak i o sprawy zapominanych niejednokrotnie, słabszych grup społecznych i jednostek.
Przypomnijmy jeszcze, że 8 grudnia 2020 r. papież Franciszek ogłosił specjalny " Rok św. Józefa" z okazji 150 rocznicy ustanowienia go Patronem Kościoła Katolickiego. 
Korzystając z okazji, wszystkim świętującym w tym dniu Józefom, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i pomyślności. Wszystkiego dobrego !

 


26.03.2021 r.
- Pomoc od Banku Żywności w Tarnobrzegu

W obliczu pandemii wirusa SARS-CoV-2 Stowarzyszenie Tarnobrzeski Bank Żywności nieustannie wspiera i realizuje pomoc żywnościową dla naszego Domu. W ramach tej inicjatywy, od początku epidemii, nasza placówka otrzymała wiele produktów spożywczych.
Pragniemy serdecznie podziękować za okazane wsparcie, pamięć i otwartość na nasze potrzeby. Dokładamy wszelkich starań i robimy wszystko, aby uchronić naszych podopiecznych i nas samych od zakażenia COVID-19, by wszyscy czuli się bezpiecznie, a Dom funkcjonował jak najlepiej.
Dzięki Państwa niezwykłej pomocy jest nam łatwiej o to zadbać.
Dziękujemy

 


10.03.2021 r.
- Pomoc rzeczowa od Carrefour

Składamy serdeczne podziękowania Carrefour za pomoc rzeczową w postaci aerozoli do utrzymania czystości i higieny. Jest nam niezmiernie miło za ten gest z Państwa strony ale przede wszystkim, że nie są Wam obojętne sprawy i losy Mieszkańców i pracowników placówek takich jak nasza. Jeszcze raz, bardzo dziękujemy i życzymy dużo zdrowia i powodzenia w realizacji wytyczonych sobie celów.

 

 

22.02.2021 r. - Słodka niespodzianka dla Seniorów od Niepublicznego Przedszkola "Bąbelkowo"
Nasi młodsi Wolontariusze, z Niepublicznego Przedszkola ,,BĄBELKOWO" w Stalowej Woli, za pośrednictwem wychowawców i nauczycieli, obdarowali pensjonariuszy naszego Domu słodyczami i pięknymi kartkami. Jesteście niesamowici. Dziękujemy Wam za ten bardzo miły gest, który wywołał niejeden uśmiech na twarzy naszych podopiecznych.

 
 


9.02.2021 r.
- Słodkie upominki i inne artykuły spożywcze od Domu Dziecka w Stalowej Woli

Słodkie podarunki, i wiele innych artykułów spożywczych trafiły dziś do Naszego Domu Pomocy Społecznej im. Józefa Gawła w Stalowej Woli prosto z Domu Dziecka mieszczącego się przy ulicy Podleśnej na czele z Panią Małgorzatą Warchoł. Bardzo cieszymy się z tego wspaniałego gestu jaki okazaliście naszej placówce i Mieszkańcom,ale przede wszystkim, za chęć dzielenia się z drugim człowiekiem. Wasza postawa to wzór do naśladowania dla innych ludzi. Dziękujemy bardzo i życzymy dużo zdrowia!

 

 

29.01.2021 r. - Pomoc rzeczowa od Sklepu Medycznego Pofam w Stalowej Woli

Składamy serdeczne podziękowania sieci sklepów medycznych Grupa Pofam, a w szczególności Sklepowi Medycznemu Pofam w Stalowej Woli,  za pomoc rzeczową w postaci żeli do dezynfekcji rąk firmy V PROTECT. Jest nam niezmiernie miło za ten gest z Państwa strony, ale przede wszystkim, że nie są Wam obojętne sprawy i losy Mieszkańców i Pracowników placówek, takich jak nasza. Jeszcze raz, bardzo dziękujemy, i życzymy dużo zdrowia i powodzenia w realizacji wytyczonych sobie celów.

 

21-22 .01.2021r. - Dzień Babci i Dziadka 

Przez dwa dni w roku świętują nasze Babcie i Dziadkowie. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia - Dzień Dziadka. Z tej okazji naszym kochanym seniorom składamy serdeczne życzenia.  W dobie pandemii koronawirusa pewnie nie wszyscy spotkają się ze swoimi dziadkami, babciami osobiście, ale zawsze można zadzwonić i choćby przez telefon przekazać szczere życzenia. Również do naszej placówki zawitały piękne kartki z życzeniami dla najstarszych mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Józefa Gawła w Stalowej Woli. Z wizytą przyszły przedstawicielki Ochotniczego Hufca Pracy w Stalowej Woli. Dziękujemy Wam za ten bardzo miły gest, który wywołał niejeden uśmiech na twarzy naszych podopiecznych.

 


ZIMA 2021 

Nasz Dom wreszcie w prawdziwej zimowej scenerii. Musieliśmy uchwycić ten piękny widok zarówno budynku jak i ogrodu, bo taka zima ostatnimi czasy to przecież rzadkość. Miłego Dnia!